Дилерам

Пропонуємо співпрацю

Ми завод покрівельних матеріалів «Еверест» постійно розширюємо мережу дилерів та партнерів на території України та пропонуємо Вам вигідні умови співпраці. Працюючи з нами Ви Отримаєте:

  • Індивідуальну цінову політику, що дозволить Вам отримувати стабільний прибуток від продажу нашої продукції

Як завод-виробник пропонуємо конкурентні ціни, систему знижок на сучасну та якісну продукцію власного виробництва та на продукцію наших партнерів.

  • Найкоротші терміни виготовлення та доставку продукції

Наше налагоджене виробництво, висококваліфікований персонал, складські запаси сировини та власний автопарк з кваліфікованими водіями дозволять вчасно виготовляти та доставляти продукцію.

  • Широкий асортимент продукції, покриттів та широкою кольоровою гамою

Металочерепиця з різноманітними формами хвилі, 8 видів профнастилу, метало сайдинг, метало підшивку, асортимент парканів, добірні елементи та водозбірні системи у різних кольорах та текстурах, широкий асортимент покрівельних матеріалів, супутні матеріали та гіпсокартонні профілі. Усе це задовільнить потреби найвибагливішого покупця.

  • Рекламну продукцію та допомогу з облаштуванням Вашої точки продажу

Забезпечуємо дилерів необхідними презентаційними та рекламними матеріалами, надаємо зразки продукції та зразки металів.

  • Технічну та інформаційну підтримку

Спеціалісти нашої компанії завжди нададуть фахову консультацію та допоможуть з розрахунком матеріалів будь якої складності. На сайті завжди представлена лише корисна та актуальна інформація.

Ви зацікавленні у реалізації продукції заводу «Еверест» та наших партнерів і хочете дізнатися більше інформації про умови співпраці?
Телефонуйте за номером
або заповніть заявку і представник зв’яжеться з Вами у найкоротший термін.