Company

Про компанію
“ЕВЕРЕСТ”

ТОВ «Еверест» – компанія, яка займається виробництвом маталлочерепиці, профнастилу, профілів для гіпсокартону та аксесуарів для даху. Завод «Еверест» знаходиться в м. Березне, Рівненської області. Початок діяльності було покладено в 2007 році. Сьогодні компанія зарекомендувала себе як виробник сучасних якісних будівельних матеріалів. Відмінною особливістю заводу «Еверест» є його високотехнологічне оснащення, завдяки якому вдається підтримувати високу якість продукції. Діяльність компанії поширюється не тільки на Рівненщину, а й далеко за її межами. «Еверест» знають і поважають в Україні і в усьому світі. Професійність, використання сучасних технологій і оптимальні ціни – це те, що робить продукцію заводу привабливою і вигідною для покупців, серед яких є як підприємства, так і приватні покупці.

Завод покрівельних матеріалів “ЕВЕРЕСТ” – європейський виробник покрівельних матеріалів високого рівня якості, таких як металочерепиця, профнастил, гіпсокартонний профіль та комплектуючі для криши.

14+

З 2007 року на ринку України покрівельних матеріалів

22+

Більше 22 представників та диллерів в України

25+

25 років ефективний термін експлуатації матеріалу

Основна мета
і принципи роботи

Головною метою заводу покрівельних матеріалів «Еверест» є задоволення потреб клієнта, надання сприяння у виборі будівельних матеріалів. За роки своєї роботи завод зміг завоювати довіру покупців. Саме співпраця з покупцем та індивідуальний підхід до кожного дозволив компанії стати безперечним лідером на ринку покрівельних матеріалів України. Також варто відзначити, що завод має власне сучасне виробництво, яке укомплектоване виробничими лініями, що дозволяють випускати широкий асортимент металочерепиці, профнастилу, гіпсокартонних профілів і комплектуючих для даху. Продукція, яку пропонує завод «Еверест», є аналогами відомих у Європі виробників. Весь асортимент відповідає високим європейським стандартам якості і має всі необхідні сертифікати. У своїй роботі «Еверест» керується рядом принципів, які дозволяють робити продукцію ще якісніше, а співпрацю ще вигідніше і простіше.

 • Високотехнологічне виробництво;
 • Краща якість вихідної сировини;
 • Контроль виробничого процесу на всіх етапах;
 • Використання системи контролю якості;
 • Висока якість сервісу;
 • Оптимальні умови поставки;
 • Модернізація та розширення системи виробництва.

Переваги замовлення продукції

«Еверест» – це завжди вигідно! Ми пропонуємо оптимальні ціни, гарантована якість продукції, широкий асортимент товарів, оперативність, точність, своєчасність виконання замовлення. Ми не зупиняємося на досягнутому, тому приймаємо участь в міжнародних виставках, конкурсах, форумах. Що є ще одним доказом постійно зростаючої якості продукції. Кожен новий проект або замовлення ми намагаємося підняти на новий рівень якості. Основними нашими перевагами є професіоналізм і постійний розвиток. З метою забезпечення якісного обслуговування наших клієнтів і отримання ними замовлень в найкоротші терміни, компанія використовує власний автопарк автомобілів з досвідченими водіями. У нас продумана і надійна система логістики, яка забезпечує максимально швидку доставку замовлення кінцевому покупцеві.

Співпрацювати з нами легко, адже ми професіонали своєї справи з великим досвідом роботи. Ми пропонуємо покрівельні матеріали в широкому асортименті, надаємо професійні консультації, здійснюємо контроль якості на всіх етапах виробництва, виконуємо швидку доставку.

Купуючи у нас, ви отримаєте покрівельні матеріали, які відрізняються якістю, надійністю, довговічністю і легкістю монтажу.

Компанія «Еверест» – європейський виробник покрівельних матеріалів високого рівня якості. Ми раді співпраці і завжди знаходимо оптимальні умови поставки товарів для кожного.

Company

ArcelorMittal — один з найбільших металургійних концернів у світі, що забезпечує близько 10% світового ринку сталі. Продукція концерну представлена більш ніж в 60 країнах світу.
Покрівельні листи відповідають найвищим європейським стандартам якості, не містять шестивалентного хрому і важких металів, завдяки чому продукція ArcelorMittal завоювала лідируючі позиції на ринку покрівельних матеріалів по всьому світу. Покрівля від ArcelorMittal не вигорає під дією УФ-променів, стійка до корозії та механічних пошкоджень.

 

Покриття «Granite Standard»

Granite Standard — органічне глянцеве покриття, розроблене спеціально з урахуванням критеріїв міцності, довговічності та економічності. Таке покриття є базовим рішенням для покриття тонколистової сталі.

 • Матеріал основи: гарячооцинкована тонколистова сталь (Z 225 г/м²) товщиною листа 0,5 мм
 • Верхня сторона: багатошарове глянцеве лакофарбове покриття товщиною 25 мкм
 • Задня сторона: захисний лак товщиною 7 мкм.
Товщина покриття: 25 мкм
Блиск, одиниць блиску: 30 одн
Міцність при зворотньому ударі: 18 Дж
Міцність при вигині на 180: більше 2 т
Твердість покриття (тест Клемена): менше 2 кг
Стійкість в камері сольового туману: 360 год
Стійкість до ультрафіолету: RUV 2
Гарантія: 10 років

18

Виробництво сталі
у 18 країнах світу

160

Клієнти в 160 країнах світу

84,5

84,5 млн. тонн сталі відвантажено у 2020 році

Company

Acciaieria Arvedi — італійська група металургійних компаній, заснована у 1963 році. Продукція Arvedi відповідає європейським стандартам якості, ідеально підходить для будівництва та загальної промисловості. Сталь Arvedi є абсолютно безпечною, не містить шестивалентного хрому, свинцю та інших важких металів, як передбачено положеннями REACH ЄС щодо захисту здоров’я людини і навколишнього середовища від негативного впливу хімічних речовин.
Крім того, тонколистова сталь виробляється по інноваційним процесам Arvedi ISP/ESP®, які надають можливість повторної переробки сталі і значно знижують викиди вуглекислого газу і оксидів азоту у порівнянні зі звичайними сталеплавильними процесами.

 

Покриття «Arvedi Arcoated™ Mat Regular»

Arcoated™ Mat Regular — матове покриття з структурованою поверхнею. Матова поверхня має незвичайний зовнішній вигляд, стійка до корозії, подряпин та негативних впливів атмосферних явищ.

 • Матеріал основи: гарячооцинкована тонколистова сталь (Z 225 г/м²) з товщиною листа 0,45-0,5 мм.
 • Верхня сторона: багатошарове лакофарбове покриття товщиною приблизно 35 мкм.
 • Задня сторона: захисне покриття товщиною 7 мкм.
Товщина покриття: 35 мкм
Блиск, одиниць блиску: 3 одн
Міцність при зворотньому ударі: 18 Дж
Міцність при вигині на 180: більше 2 т
Твердість покриття за шкалою олівця: F-H
Стійкість в камері сольового туману: 360
Стійкість до ультрафіолету: RUV 3
Гарантія: 12 років

4,3

4,3 млн. тон стальної продукції вироблено
у 2020 році

3,1

Річний оборот компанії понад 3,1 млрд. євро

80%

80% продукції компанії виготовляється на території Італії в районі Кремона

Company

Завод покрівельних матеріалів «Еверест» вже протягом кількох років активно приймає участь у міжнародних виставках, форумах, Всеукраїнських конкурсах. Серед наших досягнень нагороди за надійність та якість продукції, фінальне місце в конкурсі “100 кращих товарів України”, безліч інших дипломів та сертифікатів. Але найголовніша наша нагорода – це довіра покупців. Якість продукції пропонованої заводом не залишає ніяких сумнівів. А набутий досвід та знання активно застосовуються в роботі для задоволення потреб наших клієнтів.

Продукція, яку пропонує завод «Еверест», є аналогами відомих в Європі виробників. Весь асортимент відповідає високим європейським стандартам якості та має всі необхідні сертифікати.