098 447-17-77

Про компанію

ТОВ «Еверест» - компанія, яка займається виробництвом маталлочерепиці, профнастилу, профілів для гіпсокартону та аксесуарів для даху. Завод «Еверест» знаходиться в м. Березне, Рівненської області. Початок діяльності було покладено в 2007 році. Сьогодні компанія зарекомендувала себе як виробник сучасних якісних будівельних матеріалів. Відмінною особливістю заводу «Еверест» є його високотехнологічне оснащення, завдяки якому вдається підтримувати високу якість продукції. Діяльність компанії поширюється не тільки на Рівненщину, а й далеко за її межами. «Еверест» знають і поважають в Україні і в усьому світі. Професійність, використання сучасних технологій і оптимальні ціни - це те, що робить продукцію заводу привабливою і вигідною для покупців, серед яких є як підприємства, так і приватні покупці. 

Основна мета і принципи роботи ТОВ «Еверест» 

Головною метою заводу покрівельних матеріалів «Еверест» є задоволення потреб клієнта, надання сприяння у виборі будівельних матеріалів. За роки своєї роботи завод зміг завоювати довіру покупців. Саме співпраця з покупцем та індивідуальний підхід до кожного дозволив компанії стати безперечним лідером на ринку покрівельних матеріалів України. Також варто відзначити, що завод має власне сучасне виробництво, яке укомплектоване виробничими лініями, що дозволяють випускати широкий асортимент металочерепиці, профнастилу, гіпсокартонних профілів і комплектуючих для даху. Продукція, яку пропонує завод «Еверест», є аналогами відомих у Європі виробників. Весь асортимент відповідає високим європейським стандартам якості і має всі необхідні сертифікати. У своїй роботі «Еверест» керується рядом принципів, які дозволяють робити продукцію ще якісніше, а співпрацю ще вигідніше і простіше. 

Принципи компанії ТОВ «Еверест» 

  •   високотехнологічне виробництво;
  •   краща якість вихідної сировини;
  •   контроль виробничого процесу на всіх етапах;
  •   використання системи контролю якості;
  •   висока якість сервісу;
  •   оптимальні умови поставки;
  •   модернізація та розширення системи виробництва.

Переваги замовлення продукції в ТОВ «Еверест» 

«Еверест» - це завжди вигідно! Ми пропонуємо оптимальні ціни, гарантована якість продукції, широкий асортимент товарів, оперативність, точність, своєчасність виконання замовлення. Ми не зупиняємося на досягнутому, тому приймаємо участь в міжнародних виставках, конкурсах, форумах. Що є ще одним доказом постійно зростаючої якості продукції. Кожен новий проект або замовлення ми намагаємося підняти на новий рівень якості. Основними нашими перевагами є професіоналізм і постійний розвиток. З метою забезпечення якісного обслуговування наших клієнтів і отримання ними замовлень в найкоротші терміни, компанія використовує власний автопарк автомобілів з досвідченими водіями. У нас продумана і надійна система логістики, яка забезпечує максимально швидку доставку замовлення кінцевому покупцеві. 
Співпрацювати з нами легко, адже ми професіонали своєї справи з великим досвідом роботи. Ми пропонуємо покрівельні матеріали в широкому асортименті, надаємо професійні консультації, здійснюємо контроль якості на всіх етапах виробництва, виконуємо швидку доставку. 

Купуючи у нас, ви отримаєте покрівельні матеріали, які відрізняються якістю, надійністю, довговічністю і легкістю монтажу. 
Компанія «Еверест» - європейський виробник покрівельних матеріалів високого рівня якості. Ми раді співпраці і завжди знаходимо оптимальні умови поставки товарів для кожного.